Maskowanie i farby

ilość produktów: 33

W czasie rozgrywek ASG, chcąc się lepiej wtopić w otoczenie, warto wybrać farby maskujące, dostępne też w sztyfcie, które znajdziesz w prezentowanej ofercie. Wśród produktów są zarówno środki do malowania oporządzenia i broni, jak i skóry twarzy czy dłoni. Dzięki tym rozwiązaniom jeszcze lepiej zakamuflujesz swoją obecność.

Skuteczne maskowanie gwarantuje Ci większą skuteczność. Dzięki temu, że Twoją twarz będą pokrywały różnobarwne wzory rozmywające jej kontury, lepiej wtopisz się w otoczenie. Możesz wybrać dwukolorowy sztyft z czarną i zieloną pomadą, jak i sięgnąć po paletę nawet 5 różnych barw, umożliwiających dobranie lepszego wtopienia się w otoczenie, w którym się poruszasz. Dodatkowo wybrane farby do maskowania oferowane są z lusterkiem, co ułatwia odpowiednie nałożenie past.

Nie mniej ważne od ukrycia Twojej twarzy jest zakamuflowanie ekwipunku. W ofercie znajdziesz różne kolory w tzw. penie, jak i sprayu. W ten sposób łatwo naniesiesz kamuflaż na swoje oporządzenie. Jeśli więc szykujesz się na zlot ASG lub mniejsze rozgrywki – upewnij się, że masz ze sobą stosowne maskowanie!

Zaufane Opinie IdoSell
4.75 / 5.00 185 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-14
Świetny produkt
2024-06-25
Witam, zakupiłem z obawami, ale niepotrzebnie. Sprzęt sprawuje idealnie. Pozdrawiam
pixel