Sprężynowe shotguny i strzelby ASG

ilość produktów: 4

Strzelba CM350, CM351, CM 352 – to przykładowe modele repliki broni ASG, wyprodukowane przez znaną firmę CYMA, i które są dostępne w ofercie naszego sklepu. Każda replika strzelby to produkt wytrzymały i solidnie wykonany. Dobry shotgun ASG tego producenta posiada 3 lufy wewnętrzne, dzięki czemu można wystrzeliwać trzy kulki jednocześnie za jednym pociągnięciem spustu (każda kulka jest lekko podkręcona, co wpływa na skuteczność ostrzału). Dlatego świetnie sprawdza się podczas aitsoftowych potyczek np. o charakterze CQB. 6mm amunicję ładuje się do atrapy shellsa, w której mieści się 30 kulek, następnie wkłada się ją do komory nabojowej. Strzelba posiada chwyt, pokryty antypoślizgową fakturą, który również ułatwia obsługę. Profesjonalne shotguny renomowanych producentów pozwalają na prowadzenie szybkiego i skutecznego ognia.

Oprócz serii replik sprężynowych strzelb firmy CYMA możemy również zaproponować kopię strzelby Mossberg 500, która jest bardzo dokładnym odwzorowaniem oryginału pod względem wszystkich detali. Ma 3 magazynki i szybkoładowarkę do kulek. W asortymencie sklepu znajduje się również nowa seria strzelb GFC Guns. Różnią się one od tradycyjnych sprężynowych shotgunów ASG większą siłą ognia, dlatego, że posiadają 3 lufy wewnętrzne. Oznacza to, że może wystrzeliwać jednocześnie trzy kulki. Dodatkowo każdy shotgun ASG z tej serii cechuje się wysoką estetyką wykonania, szczególnie modele Full Metal. Amunicja pakowana jest do atrapy shella, która może pomieścić maksymalnie 30 sztuk kulek. W komplecie ze strzelbą znajdują się zazwyczaj cztery shellsy. Prędkość, z jaką wylatują kulki, wynosi 320 fps. Wygodny w użyciu shotgun ASG zakończony jest stopką z tworzywa. Jego obsługa jest szybka i intuicyjna.

Proponowane przez sklep ASG Tanie Militaria repliki sprężynowe strzelb to wybór przede wszystkim dla graczy, którzy poszukują doskonałego uzbrojenia do walki w ciasnych pomieszczeniach i na bliskim kontakcie. Ich cena jest dodatkowym atutem. Jeśli chcesz znaleźć w Warszawie tanie repliki shotgónów, to u nas znajdziesz je na pewno.

Zaufane Opinie IdoSell
4.74 / 5.00 179 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-12
Ok.
2024-06-27
ReAlizacja mojego zamówienia przebiegła bardzo dobrze i szybko napewno z realizacją tego zamówienia pomógł mi pan z infolinii którego serdecznie pozdrawiam
pixel