Recenzje

Plecaki wojskowe dla miłośników militariów
Jednym z podstawowych elementów wyposażenia taktycznego każdego żołnierza, ale również fana gier militarnych, jest plecak wojskowy. Od stuleci każdy żołdak był wyposażony w wór na plecach, w którym niósł nie tylko elementy uzbrojenia, przyodzienia, a co bardziej dowcipni oficerowie twierdzili, że i marszałkowską buławę. Dzisiaj zawartość plecaka jest znacznie bogatsza, a uzależniona jest m.in. od jego typu.
Czytaj więcej
Efektowny prezent dla chłopaka – nieśmiertelniki ze sklepu z militariami
Wiele pań z pewnością często ma problem, jaki prezent sprawić swojemu mężczyźnie. Rozterki te dotyczą upominków na najróżniejsze okazje – począwszy od urodzin, przez walentynki po niewielki prezent bez okazji. W sklepach z drobiazgami jest mnóstwo sztampowych podarków, które, choć mogą wzbudzić lekki uśmiech, nie niosąc ze sobą nic więcej. Te, które wiedzą, że ich partnerów kręcą militaria, z pewnością będą zainteresowane niewielkim, acz efektownym prezentem.
Czytaj więcej
Przyrządy celownicze dla broni ASG – kompendium wiedzy
Celny ogień. Co może być ważniejsze na polu walki od tego parametru? Chyba trudno byłoby nam coś takiego znaleźć. Oczywiście jest wiele innych czynników, które mają wpływ na toczoną potyczkę, nie mniej o ostatecznym jej przebiegu decyduje zawsze przewaga ogniowa, a ta jest między innymi pochodną celności i skuteczności prowadzonego ostrzału.
Czytaj więcej
Recenzja Glock 17 ARMY (R17)
Krótkie pistolety ASG być może nie odgrywają kluczowej roli w rozgrywkach airsoftowych, jednakże przydadzą się w walce na bliskich odległościach i mogą stanowić także ostatnią deskę ratunku w przypadku, gdy nasza podstawowa broń odmówi posłuszeństwa.
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.76 / 5.00 131 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-13
Polecam
2024-05-12
był lekki poślizg ale zostałem poinformowany o problemie
pixel